Oferta dla szkół – zestawy robotów edukacyjnych

Pakiet Start

Idealny zestaw na dobry początek. Wszystko czego potrzebujesz do rozpoczęcia pracy z robotami. Sprawdzi się z tabletem, laptopem i PC.

W skład zestawu wchodzą:

  • Robot edukacyjny mBot 2.4G – 1 szt
  • Robot edukacyjny mBot Bluetooth – 1 szt
  • Ładowarka z dwoma kompletami akumulatorów
  • Zestaw materiałów dydaktycznych START zawierający scenariusze lekcji z przykładowymi programami oraz kurs on-line dla nauczyciel
Pobierz formularz zamówienia dla szkoły
Pakiet mBot Bluetooth

Zestaw do współpracy z tabletami i komputerami wyposażonymi w Bluetooth. Jeśli Twoje komputery nie posiadają Bluetooth możesz uzupełnić zestaw o adaptery USB Bluetooth 5.0. Zawarte w pakiecie wyświetlacze LED Matrix wspaniale rozszerzają możliwości mBota. Dodatkowo pakiet możesz wzbogacić o dowolnie wybrane 4 zestawy elementów dodatkowych (światło i dźwięk, serwo, 6-nożny, elementy mocujące z kompasem)

W skład zestawu wchodzą:

Pobierz formularz zamówienia dla szkoły
Pakiet mBot 2.4G

Zestaw do współpracy z komputerami stacjonarnymi. Unikalna technologia 2.4G zapewnia sprawne łączenie komputerów z robotami, eliminuje zakłócenia w komunikacji i ułatwia prowadzenie zajęć. Pakiet możesz wzbogacić o wyświetlacze LED Matrix oraz dowolnie wybrane 4 zestawy elementów dodatkowych (światło i dźwięk, serwo, 6-nożny, elementy mocujące z kompasem)

W skład zestawu wchodzą:

Pobierz formularz zamówienia dla szkoły

Mata edukacyjna M1

Mata o wymiarach 210x150cm. Wykonana z tworzywa sztucznego, zmywalna. Ułatwia prowadzenie zajęć z robotami mBot, zawiera m.in. tor do line-followera, ring do sumo, siatkę 30cm i wiele innych elementów wykorzystywanych w ćwiczeniach z robotami. Po skończonej lekcji po prostu zwiń matę i postaw w kącie 🙂
Model doskonały na początek. 

Mata edukacyjna M2

Mata o wymiarach 210x150cm. Wykonana z tworzywa sztucznego, zmywalna. Ułatwia prowadzenie zajęć z robotami mBot, zawiera m.in. labirynt, siatkę 30cm i inne elementy wykorzystywane w ćwiczeniach z robotami. Przydatna na bardziej zaawansowanym poziomie.

Promocja
859,00  799,00 

Roboty do lutowania

Ambitny Albert 3.1

69,00