Oferta dla szkół – zestawy robotów edukacyjnych

“Za wkład własny uważa się sprzęt komputerowy i urządzenia TIK wykorzystywane jako inne pomoce dydaktyczne, zakupione w roku złożenia wniosku, ale nie później niż do dnia złożenia wniosku o udział w programie.”

Pakiet AKTYWNA TABLICA

Zestaw robotów idealny jako wkład własny w programie Aktywna tablica. 

 W skład zestawu wchodzą:

Pobierz formularz zamówienia dla szkoły
Pakiet #1

Po prostu dużo mBotów w podstawowej wersji. Wybierz wersję 2.4G do współpracy z PC lub Bluetooth do tabletów. 

W skład zestawu wchodzą:

  • Robot edukacyjny mBot 2.4G – 6 szt
  • Mata edukacyjna Trobot M1 o wymiarach 210x150cm umożliwiająca prowadzenie zajęć z wykorzystaniem scenariuszy zawartych w pakiecie 
  • Scenariusze zajęć z robotami mBot wraz z programami przykładowymi na DVD
Pobierz formularz zamówienia dla szkoły
Pakiet #2

5x mBot 2.4G z wyświetlaczem LED Matrix

Wyświetlacze LED Matrix wspaniale rozszerzają możliwości mBota. Zetaw do współpracy z PC (do tabletów wybierz wersję Bluetooth).

W skład zestawu wchodzą:

Pobierz formularz zamówienia dla szkoły

*) Dowolna kombinacja 4 zestawów dodatkowych do mBota – zestaw światło i dźwięk, zestaw serwo, zestaw 6-nożny i zestaw elementów mocujących z kompasem

Pakiet #3

4x mBot 2.4G z wybranymi dodatkami*

Bogato wyposażony zestaw pozwoli na realizację wielu ciekawych ćwiczeń. Programowanie – Scratch/mBlock i Arduino IDE. Współpracuje z PC. 

Pobierz formularz zamówienia dla szkoły

Scenariusze lekcji

Do kazdego pakietu dołączamy scenariusze lekcji z wykorzystaniem robotów mBot i blokowego środowiska programowania mBlock/Scratch. 

 

Mata edukacyjna M1

Mata o wymiarach 210x150cm. Wykonana z tworzywa sztucznego, zmywalna. Ułatwia prowadzenie zajęć z robotami mBot, zawiera m.in. tor do line-followera, ring do sumo, siatkę 30cm i wiele innych elementów wykorzystywanych w ćwiczeniach z robotami. Po skończonej lekcji po prostu zwiń matę i postaw w kącie 🙂
Model doskonały na początek. 

 

Mata edukacyjna M2

Mata o wymiarach 210x150cm. Wykonana z tworzywa sztucznego, zmywalna. Ułatwia prowadzenie zajęć z robotami mBot, zawiera m.in. labirynt, siatkę 30cm i inne elementy wykorzystywane w ćwiczeniach z robotami. Przydatna na bardziej zaawansowanym poziomie.